Uživatel diskuse:Sidonius

Z Katopedia

Verze z 16. 7. 2012, 17:16; Kkfzouhar (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Vítej!

Obrázky Hele, u obrázků je třeba vždy uvést, co je na obrázku, autora (s výjimkou případů, kdy si to autor výslovně nepřeje) a licenci/svolení k užití. Příklady: K použití jen pro Katopedii http://www.katopedia.cz/index.php?title=Soubor:Pavel_Peter_Gojdi%C4%8D.jpg K volnému použití http://www.katopedia.cz/index.php?title=Soubor:Cardinalouellet.jpg --Ignác Pospíšil 14. 7. 2012, 18:16 (UTC)

- :: K nahraným obrázkům mám jen takovou drobnou výtku - neuváděj tam Zdeňku prosím tě ty Licence a autora dvakrát (jednou to tam máš v závorce a pak ještě jednou). Stačí to tedy normálně vypsat, jak to má být a nedávat to do závorek ve stylu:

(== Obsah == P. Tomáš Stritzko FSSPX (Zaitzkofen v červenci 2012) == Licence == * autor: Zdeněk Kubík * licence: autor povolil použití na Katopedii a Duších a hvězdách)

Jinak jsem spokojen a jsem rád, že se s jednotlivými hesly po stránce věcné i grafické pohnulo a další vznikla. Jen tak dál! --Daniel Zouhar 16. 7. 2012, 17:16 (UTC)

--Daniel Zouhar 14. 7. 2012, 18:49 (UTC) : Vítám Zdeňka Kubíka! Tak už jsme čtyři stálí přispěvatelé! To je perfektní. Teď ještě přemluvit toho známého na grafiku a bude to perfektní.

Osobní nástroje