Uživatel diskuse:Liborius L.

Z Katopedia

Přejít na: navigace, hledání
Vítám nového spolupřispěvatele! Tato diskuze bude sloužit jednak pro naši komunikaci, ale také sem občas budu vkládat věcné připomínky. Především snad jen, aby jste psal fakticky. Máte sice moc pěkný sloh, ale Katopedia je psána v odborném (faktografickém) stylu. Jisté dávky sentimentu se musíme každý při psaní hesel vyvarovat. Pak už snad jen dávat při psaní článků pozor na měsíce, které píšeme ve tvaru hranatá závorka a dovnitř např. 21. květen|21. května. Další důležitou věcí je, že když odkazujete pomocí hranaté závorky, musíte tam mít nejdříve udané heslo v nominativu, takže opět užijete lomítka - např. Václav III.|Václava III. Když se vám v konečné podobě zobrazí odkazované heslo v korpusu článku červeně, ale víte, že už na Katopedii existuje, tak se musela stát chyba v zápisu. Zpravidla to opravím, ale v budoucnu, pokud bude stoupat počet autorů a příspěvků, tak by to mohl být podstatný problém.
Nakonec bych asi podotkl v duchu Ignáce - stačí sledovat ostatní autory a klidně, podívat se na Portál Katopedia a klidně se i v případě dalších nesrovnalostí se nebát zeptat. V tomto směru přeji všechno dobré a doufám, že nám pomůžete z Katopedie udělat velmi dobrý organon pro ostatní katolíky na českém internetu. --Daniel Zouhar 31. 7. 2012, 18:50 (UTC)
--Daniel Zouhar 1. 8. 2012, 09:03 (UTC) ad mail: Co se týče diskuzí, tak fungujete podobně jako u článku. Stisknete nahoře tlačítko editovat a můžete psát. Nejlepší je na konec textu užít i elektronický podpis (druhé tlačítko zprava v horním panelu symbolů (tam jak máte B, I,Ab apod.).
Osobní nástroje