Katopedia:Archiv aktualit 2017

Z Katopedia

Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Leden

Únor

Březen

Duben

  • 1. duben, Brno - CENAP pořádá akreditovaný seminář NAPROHELP, úspěšná cesta k dítěti. Zamřen je na úspěšné a důstojné řešení nechtěné neplodnosti bez umělého oplodnění. Určen je pro lékaře, ostatní zdravotníky, poradce PPR, ale i bioetiky. Více ZDE.
  • 4. duben, Zlín – před porodnicí v areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati začne v 16.00 pravidelná modlitba růžence za nenarozené děti a obnovení kultury života v naší zemi.
  • 18. duben, Rudoltice - v 17:00 tridentská mše v kostele sv. Petra a Pavla, v 18:00 pak bude v sále budovy obecního úřadu k vyslechnutí přednáška doktora Malého na téma Martin Luther a Katolická církev.
  • 22. duben, Praha - Národní Pochod pro život a rodinu (stránky ZDE).
  • 29. duben, Stochov - pouť Orelské župy Svatováclavské ke sv. Václavovi do Stochova. Začátek u Svatováclavského dubu ve Stochově v 10:00, 10:30 Mše sv. podle misálu z roku 1962 v kostele sv. Václava.

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Praha (FSSPX) - Mše sv. v Praze-Michli (zač. v 10:00; následuje pěší pouť na Vyšehrad k památné soše sv. Václava a uctění sv. Václava společnou modlitbou.
Praha/Stará Boleslav - poutníci vycházejí ve 14:00 od kostela Povýšení sv. Kříže v Praze-Vinoři. Mše sv. v kryptě baziliky sv. Václava začne v 19:00. Celebrantem bude P. Jakub Zentner FSSP. Více ZDE.
Rabštejn nad Střelou - 15:30 procesí od Lorety, Mše sv. v 16:00; pořádají Orel župa Svatováclavská a farnost Žlutice. Celebrantem bude R.D. Petr Řezáč.

Říjen

Listopad

Osobní nástroje